Programy dla geodetów

Jesteś geodetą i szukasz programów, które sprostają Twoim wymaganiom? Sprawdź programy dla geodetów, które oferuje Cubic Orb! Jest to oprogramowanie stworzone przez praktyków dla innych osób pracujących w branży.

Programy geodezyjne Cubic Orb

Sprawdź, jakie programy dla geodetów dostępne na stronie Cubic Orb i przekonaj się, że dzięki nim Twoja praca będzie szybsza, łatwiejsza i bardziej efektywna.

W ofercie znajdziesz takie programy jak:

  • GoKart – jest to program do kartowania map geodezyjnych w CAD oraz w pełni obsługuje format GML. Dzięki programowi Go Kart możesz importować, eksportować i modyfikować piki GML dla takich programów jak TurboMap (WebEWID), EWmapa, GEO-INFO, Comarch ERGO i wielu innych.
  • KaliBronek – jest to znany i ceniony program do kalibracji rastrów w programie typu CAD. KaliBronek umożliwia także wygodną edycję i zarządzanie obrazami rastrowymi.
  • Wms2Cad – to oprogramowanie, które umożliwia szybkie, a zarazem wygodne pobieranie oraz przeglądanie map i zabrazowań z serwisów WMS w CAD. Wbudowana lista serwisów WMS, WMTS i TMS pozwala także na szybkie pobieranie map z najpopularniejszych serwisów satelitarnych jak Google Maps, Google Earth czy Geoportal. Można także łatwo dodawać inne serwisy WMS.
  • QuickGNSS – ta aplikacja jest rewelacyjna, jeśli chodzi o pomiary GPS (GNSS), która działa na dowolnym urządzeniu z systemem Android. Można jej używać z geodezyjnymi odbiornikami i innymi urządzeniami, jak smartfony czy tablety.
  • GeoView – jest to uniwersalny program do pracy na zbiorach współrzędnych w CAD. Daje możliwość przeglądana, analizy i przetwarzania zbiorów współrzędnych oraz wykonywania prac z wykorzystaniem platform takich jak CAD, ale nie tylko. architektów.
  • TranMap – jest to zaawansowany, ale jednocześnie bardzo uniwersalny program do transformacji współrzędnych pomiędzy różnymi układami, również tymi zagranicznymi.
  • RawGNSS – jest to prosty w obsłudze program, który służy do generowania edytowalnych raportów z pomiarów GSP na podstawie takich plików jak RAW/RW5, Land XML, Job XML i CSV.

Licencje na programy dla geodetów

Możesz kupić licencję i zacząć pracować na zestawie programów dla geodetów Cubic Orb już od dzisiaj. Dostępnych jest kilka wariantów subskrypcji, w zależności od Twoich potrzeb. Licencja jednostkowa pozwoli Ci korzystać z programów na jednym urządzeniu, a przenośna (USB) umożliwi pracę na wielu stanowiskach (urządzeniach). Dzięki szerokiemu wyborowi możesz dostosować swój zakup do indywidualnych lub firmowych potrzeb w zależności od tego kto, gdzie i kiedy będzie korzystał z oprogramowania.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *