Cena deski kompozytowej

Deski kompozytowe stały się świetną alternatywą dla drewna. Ich drewniany wygląd oraz syntetyczne właściwości powodują, że są one coraz częściej wybierane jako materiał do stworzenia przydomowego tarasu. W związku ze swoimi syntetycznymi właściwościami deska WPC nie wymaga konserwacji ani regularnego olejowania tak jak drewno. Decydując się na deski kompozytowe, dostajemy wygląd oraz komfort użytkowania w jednym.

Czy deski kompozytowe się opłacają?

Zastanawiając się, czy deski WPC cena jest adekwatna do jej jakości, powinniśmy zwrócić uwagę na perę istotnych elementów. Deski WPC nie wymagają regularnej konserwacji, co oszczędza nasz czas, ale i pieniądze, które wydalibyśmy na usługi oraz materiały. Nawet jeśli cena będzie podobna, a może się tak zdarzyć, to ilość czasu i pieniędzy, jaką będziemy musieli włożyć w utrzymanie desek w ich pierwotnej jakości oraz wyglądzie może przerosnąć nasze oczekiwania.

Cena deski kompozytowej a drewnianej

Wszystko zależy od jakości oraz rodzaju drewna i kompozytu, który użyjemy. W przypadku drewna ceny zaczynają się już od 100 zł za metr kwadratowy i dotyczy to na przykład modrzewia lub dębu. Jeśli zdecydujemy się jednak na drewno egzotyczne na przykład lapacho czy cumaru, to cena może wzrosnąć nawet do 300 zł. Tak samo jest w przypadku desek kompozytowych. Najtańszej deski WPC cena za metr zaczyna się od 100 zł. Im wyższa jakość oraz dokładność wykonania i ewentualna personalizacja, tym wyższa deski WPC cena.

Deska kompozytowa – cena a jakość

Biorąc pod uwagę jak wygląda deski WPC cena, w stosunku do jej jakości, można śmiało uznać, że nic nie jest w stanie zastąpić kompozytu. Deski kompozytowe charakteryzują się wysoką trwałością na uszkodzenia, wysokim współczynnikiem odporności na warunki atmosferyczne oraz nie wymagają żadnych regularnie wykonywanych działań, oprócz czyszczenia. Choć by mogło się wydawać, że to dużo, to tak naprawdę jednorazowe przeczyszczenie desek kompozytowych myjką ciśnieniową, raz na jakiś czas w zupełności wystarczy.

Deski kompozytowe Fabryka Tarasów

Deski WPC dostępne w Fabryce Tarasów to materiał wykonany z najwyższej jakości surowców. Starannie wyselekcjonowane źródła, pozwoliły największym producentom stworzyć produkty, które świetnie sprawdzą się na tarasie, balkonie, a nawet w roli ogrodzenia. Deski kompozytowe to podłoże przyszłości, które posłuży na lata, a gwarancją tego jest tylko dobre zamontowanie. Deski WPC cena odpowiada jej jakości, a jakość jest niezaprzeczalnie wysoka.

 

źródło zdjęć: freepik.com

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *