Co to jest BricsCAD i dlaczego każdy geodeta powinien w niego zainwestować?

BricsCAD to łatwy i przyjemny w użyciu program, który jest w stanie wiele rzeczy zrobić za nas. Jeśli wiemy, czego od niego oczekujemy, wystarczy wybrać odpowiednie funkcje, a program pomoże nam z doskonałym skutkiem zrealizować zamierzone cele. Nowoczesna alternatywa CAD przeznaczona do projektowania w technologii 2D stworzona jest dla geodetów, projektantów, architektów i inżynierów. Wieczysta licencja programu oferuje wszelakie, znane ludzkości funkcjonalności CAD oraz pełna wsparcie LISP wraz z obsługą vl, vlr, vlax i vla.

Co wyróżnia BricsCAD?

BricsCAD to pełnoprawne oprogramowanie do obsługi i tworzenia map geodezyjnych oraz projektów architektonicznych. Program wbudowaną ma pełną kompatybilność z poleceniami, skryptami, makrami i menu widzianym przez wielu w programie AutoCAD 2021. Bez żadnych zmian, można bezproblemowo przenieść wszystkie projekty, dane, szablony i bazy danych do BricsCAD i cieszyć się podobną funkcjonalnością za zdecydowanie niższą cenę. Wystarczy, że przeniesiesz swoje dane do BricsCAD i niemal od razu po uruchomieniu programu możesz kontynuować swoją pracę.

Dodatkowe funkcjonalności BricsCAD

Pierwszą z przydatnych rzeczy jest zdecydowanie ochrona konkretnych dokumentów hasłem. Hasło będzie wymagane za każdym razem, kiedy będziemy otwierać dokument, co zapobiegnie podglądaniu go przez osoby trzecie bez naszej zgody. Manu BricsCAD dostępne jest jednocześnie w wersji angielskiej oraz polskiej co ułatwia wyszukiwanie konkretnych funkcji. BricsCAD poprzez zmianę powtórzeń geometrycznych na odnośniki bloków redukuje rozmiar danego projektu, nie zamykając przy tym możliwości ponownej edycji danej obiektu.

BricsCAD od CubicOrb

Firma CubicOrb, która jest pełnoprawnym dystrybutorem oprogramowania BricsCAD oferuje program całkowicie kompatybilny z innymi ich systemami. Technologia CAD od CubicOrb to konkurencyjna oferta, która ze względu na swoją cenę jest świetną alternatywą dla droższych i bardziej skomplikowanych oprogramowani. Program dostępny jest w Polskiej wersji językowej, ale zawiera również wersje obcojęzyczne.

Jak zakupić BricsCAD?

Jeśli zdecydujesz się na zakup oprogramowania, wystarczy, że skontaktujesz się z dystrybutorem CubicOrb i zamówisz wieczystą licencję programu w wybranej przez siebie wersji. Dostępne są podstawowe licencje wersji Lite lub takie z całym pakietem premium oprogramowania CubicOrb, które jest całkowicie kompatybilne z BricsCADem. Wśród nich znajdą się programy do kartowania map, kalibracji i edycji rastrów, pomiary dostępne na systemie Android i wiele innych.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *