Zalety worków Big Bag – musisz je znać!

Worki Big Bag to odkrycie, które stanowi przełom w branży budowlanej i nie tylko. Wymyślenie transportu sypkich, ciężkich i dużych rzeczy, który zarazem nie zajmuje dużo miejsca może i nie było łatwe, ale specjaliści świetnie sobie z nim poradzili. Worki Big Bag to ekonomiczne i ergonomiczne rozwiązanie transportowe odpadów powstałych w trakcie różnych prac oraz materiałów niezbędnych do ich wykonania. Worki są duże tańszym rozwiązaniem niż kontenery czy ciężarówki do transportu materiałów i nie są szkodliwe dla środowiska.

Worki polipropylenowe Big Bag

Różnorodność modeli worków Big Bag pozwala na dopasowanie wymiarów, materiału oraz dodatkowych elementów do potrzeb firmy. Worki Big Bag mogą być również w pełni spersonalizowane, dzięki dodaniu logo firmy na zewnętrzne boczne ścianki. Wyposażenie worków w kominy i leje, na górze lub na dole pozwala na bardziej komfortowy transport i przesypywanie w wyznaczone miejsce. Tkanina polipropylenowa zabezpiecza materiały znajdujące się w workach, przed promieniowaniem UV oraz przed uszkodzeniami. Worki Big Bag to doskonałe oraz długoletnie rozwiązanie dla firm, oraz przedsiębiorstw, które zmuszone są do przewożenia ciężkich ładunków.

Worki Big Bag – parametry

Stworzone z powlekanej tkaniny polipropylenowej o gramaturze od 160 g/cm2 do 180 g/cm2, która jest odporna na wilgoć i wręcz zalecana w przypadku pylących i drobnoziarnistych materiałów jak wiór czy piasek. Worki Big Bag mają praktyczne uchwyty, które ułatwiają ładowanie towarów i transport. Wysokość worków sięga aż 140 cm, a ich wymiar podstawy to nawet 90 × 90 cm. Worki mają wbudowany również wkład foliowy, który dodatkowo chroni przed wilgocią oraz przedostaniem się na zewnątrz środków chemicznych, chemicznych, spożywczych, budowlanych i farmaceutycznych.

Jak wykorzystać worki Big Bag?

Worki Big Bag chętnie wykorzystywane są przez firmy budowlane do transportu materiałów budowlanych oraz wywozu odpadów po rozbiórce budynków. Worki są w stanie utrzymać ciężar nawet 1 tony, co oznacza, że wywóz materiałów odbędzie się szybko i sprawnie. Worki Big Bag są równie chętnie wykorzystywane przez branżę rolniczą lub spożywczą. Przewóz za pomocą worków Big Bag warzyw, owoców i zbóż oraz materiałów i wyrobów spożywczych takich jak mąka, cukier, kasza czy ryż to świetna alternatywa dla kontenerów oraz samochodów transportowych.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *