Wygoda i jakość – systemy do szuflad ekorex

Rynek meblowy, jak i każda inna dziedzina handlu, rozwija się z roku na rok. Powstają coraz nowsze rozwiązania technologiczne. Pozwala to na większe dopasowanie mebli do indywidualnych potrzeb. Jednym z wielkich udogodnień dla klientów są systemy szuflad, dzięki którym możliwe jest stworzenie funkcjonalnego i estetycznego mieszkania.

System szuflad – dlaczego warto w to zainwestować?

System szuflad ekorex to solidna konstrukcja, która pozwala na stworzenie niezwykle funkcjonalnego mebla, który dodatkowo będzie estetyczny pod względem wizualnym. Zabudowa, która tworzona jest pod pojemne szuflady to praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie utrzymać porządek, a jednocześnie widzieć całą zawartość mebla. 

Wszystko to dzięki intuicyjnemu systemowi szuflad ekorex, przez co cała zawartość jest nie tylko widoczna góry, ale także znajduje się na wyciągnięcie ręki. Z system wewnętrznej organizacji pozwala na dokonanie segregacji poszczególnych elementów.

Delikatne i ciche zamykanie 

System do szuflad ekorex to gwarancja sprawnej pracy. Co więcej niezależnie od siły nacisku, szuflady zamykane są bez zbędnego hałasu. Dzieje się tak, ponieważ system wyposażony jest w funkcję automatycznego hamowania, co przekłada się na delikatne autodomykanie bez uszkodzeń mebla i znajdujących się w nim przedmiotów. 

Zaawansowana technologia

Systemy szuflad ekorex to mechanizm stworzony z najlepszych tworzyw oraz z zastosowaną najnowszą technologią. Składa się na to pełny wysuw, cichy domyk. Na szczególną uwagę zasługuje pozioma i pionowa regulacja frontu. Dzięki temu dostosowanie szuflady możliwe jest osobistych preferencji użytkowników. 

Bez użycia narzędzi

System do szuflad ekorex to gwarancja szybkiego i komfortowego montażu. Wszystko za sprawą techniki projektowania mebli, która pozwala na złożenie szuflady zupełnie bez użycia narzędzi. Wystarczy kilka ruchów, żeby zmontować cały mebel. Mało elementów to z pewnością duże ułatwienie dla laików meblowych. 

Jakość na lata 

Jakość wykonania systemu do szuflad ekorex gwarantuje, że meble będą służyły latami. Elementy z tworzywa pokryte są specjalną warstwą ochronną, a te metalowe wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Takie połączenie to przepis na długowieczność szuflad, które będą mogły być częścią wyposażenia domu przez wiele lat.

Systemy szuflad ekorex – szerokie zastosowanie 

Systemy do szuflad ekorex to rozwiązanie, które może znaleźć zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Dzięki swobodzie w projektowaniu, szuflady z systemem ekorex idealnie sprawdzą się w kuchni, łazience czy garderobie. 

Kompozycja złożona z wielu szuflad dopasowuje się do aranżacji w różnym stylu i zawsze tworzy spójną całość z innymi elementami pomieszczenia. System szuflad ekorex najbardziej polecany jest jednak w minimalistycznych przestrzeniach, dzięki gładkim frontom bez klamek i uchwytów. W końcu ten styl najbardziej zwraca uwagę na zaawansowane technologie i ponadczasowy design.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *