Wszystko, co musisz wiedzieć o programie GoKart

Każdy geodeta musi prędzej, czy później zaprzyjaźnić się z różnego rodzaju mapami. Jednak nie trzeba tak jak kiedyś studiować miliona papierowych wersji – dzisiaj mamy od tego programy. Jednym z nich jest program GoKart, który może stać się jednym z Twoich ulubionych programów, jeśli tylko go przetestujesz!

Co to jest program GoKart?

jest to program do kartowania map geodezyjnych w CAD oraz w pełni obsługuje format GML. Dodatkowo umożliwia rysowanie map wektorowych i map obiektowych. Dzięki programowi Go Kart możesz importować, eksportować i modyfikować piki GML dla takich programów jak TurboMap (WebEWID), EWmapa, GEO-INFO, Comarch ERGO i wielu innych.

Jednymi z najważniejszych funkcji tego programu są możliwość równoczesnego kartowania i tworzenia bez baz obiektowych oraz szybkie odszukiwanie symboli. Do cech wyróżniających program geodezyjny GoKart na tle innych tego typu należy także wspomnieć o optymalizacji wstawiania obiektów i opisów. Możliwe jest także automatyczne wstawianie niektórych obiektów i ich opisów na podstawie kodów lub zaznaczania tego w bazie współrzędnych. Nie bez znaczenia jest także fakt, że definicje baz danych obiektów topograficznych oraz map zgodne są z aktualnymi rozporządzeniami (BDOT500, GESUT, EGiB, BDSOG, PRPOG, PRG).

Dlaczego wybór programu GoKart jest dobry?

Istnieje kilka powodów, dla których wybór programu geodezyjnego GoKart będzie idealny. Oto one:

  • współpracuje z Twoim programem CAD;
  • intuicyjny i przyjazny w obsłudze;
  • nie wymaga czasochłonnych i kosztownych szkoleń;
  • wykona część pracy za Ciebie;
  • skartujesz nawet najbardziej skomplikowaną mapę (możesz edytować i tworzyć własne konfiguracje);
  • obsługuje mapy PKP (konfiguracje zgodne z instrukcja K1, instrukcja D-19 i instrukcja GK1);
  • obsługa plików GML staje się prosta (importuje, eksportuje i modyfikuje pliki GML dla baz BDOT500, GESUT, EGiB, BDSOG, PRPOG, PRG);
  • kartowanie staje się dużo szybsze i przyjemniejsze;

Licencja na program GoKart

Pogram GoKart, jak wszystkie inne, które pochodzą od producenta Cubic Orb, można dostępne są na licencję. Możesz ją zakupić i zacząć pracować na programie GoKart lub całym zestawie programów Cubic Orb już od chwili płatności. Dostępnych jest kilka wariantów subskrypcji, w zależności od Twoich potrzeb. Licencja jednostkowa pozwoli Ci korzystać z programów na jednym urządzeniu, a przenośna (USB) umożliwi pracę na wielu stanowiskach (urządzeniach). Dzięki szerokiemu wyborowi możesz dostosować swój zakup do indywidualnych lub firmowych potrzeb w zależności od tego kto, gdzie i kiedy będzie korzystał z oprogramowania.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *