Wykończenie mieszkania bez zmęczenia – prawda czy fikcja?

Zakup mieszkania zazwyczaj nie jest chwilową zachcianką, a decyzją na całe życie, dlatego wszystkie przygotowania, plany i przedsięwzięcia muszą być pod każdym względem przemyślane. Przyszli właściciele nieruchomości powinni zastanowić się, czy lepiej przejąć lokum od dewelopera, czy może za pośrednictwem firmy oferującej mieszkania na klucz. Wykończenie mieszkania nie musi być powiązane ze skomplikowanymi relacjami z grupą budowlano-remontującą, a także długotrwałym szukaniem materiałów i mebli jak najlepszej jakości, odpowiadającym naszym gustom, a jednocześnie o jak najmniejszej cenie. Korzystając z propozycji wykończenia mieszkania pod klucz, oddajemy wszystko w ręce specjalistów i nie musimy martwić się pracą fizyczną, a zamiast tego możemy cieszyć się urlopem, wypoczynkiem, czy zdecydować się na intensywniejszą pracę zarobkową.

Na czym polega wykończenie mieszkania pod klucz?

Mieszkanie na klucz jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Polega na przygotowaniu i wykończeniu mieszkania przez firmę deweloperską, bez indywidualnych poszukiwań odrębnej firmy. Podpisujemy odpowiednią umowę z firmą, określamy kosztorys i szczegóły aranżacji. Wykończenie mieszkania opiera się na zadbaniu o ostateczny wygląd ścian, podłóg, łazienki, kuchni czy drzwi wewnętrznych. Urządzamy pod klucz w skład podstawowej usługi wlicza również armaturę. Niektóre firmy oferują również umeblowane wykończenie mieszkania, czyli absolutne skupienie się na meblach, szafkach kuchennych czy łazienkowych oraz kompleksowym oświetleniu całego mieszkania – wszystko w określonych stylach architektonicznych.

Udział w procesie wykończenia mieszkania

Nieocenioną zaletą procesu wykończenia mieszkania pod klucz jest możliwość powierzenia całej robocizny sprawdzonej firmie budowlanej współpracującej z Urządzamy pod klucz. Nie musimy szukać niczego na własną rękę ani skrupulatnie pilnować, czy pracownicy sprawnie i sumiennie realizują swoje obowiązki. Płacimy ustaloną kwotę (opierającą się na oferowanych pakietach) firmie zajmującej się mieszkaniami na klucz i czekamy, aż doświadczeni architekci i budowniczy zajmą się wykończeniem mieszkania. Naszym przywilejem jest wcześniejsze ustalenie kosztorysu, projektu przyszłego lokum oraz stylu aranżacji wnętrz – czy wolimy mieszkanie w stylu skandynawskim, nowoczesnym, tradycyjnym, a może glamour? Warto wpierw rozeznać się dokładnie wśród propozycji przedstawionych przez firmy. Urządzamy pod klucz oferuje cztery Pakiety Wykończeniowe (wszystkie w najlepszym standardzie): Pakiet Prosty, Komfortowy, Wygodny i Stylowy. Wersja klasyczna jest najuboższa pod względem doboru, jednak jest najtańszą opcją i dostępną dla każdego, jednocześnie idealnie realizuje najważniejsze założenia. Po ustaleniu szczegółów oddajemy mieszkanie w ręce profesjonalistów, czekamy i po wykończeniu mieszkania możemy w nim zamieszkać oraz cieszyć się nim do końca życia.

Jak widać, wykończenie mieszkania pod klucz jest usługą, która w łatwy sposób umożliwia szybką, sprawną i profesjonalną modyfikację przyszłego lokum, a my ani trochę nie zmęczymy się przy tym fizycznie.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *