Rolety dzień-noc – rozwiązanie, które spodoba się każdemu

Rolety to w dzisiejszych czasach podstawowy element wyposażenia domu czy mieszkania. Są wygodne, szybkie w montażu i skutecznie zasłaniają to, czego nie chcemy pokazać sąsiadom. Ostatnimi czasy dużą popularność cieszy się także nowa wersja rolet, czyli dzień-noc. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, przeczytaj artykuł!

Jak działają rolety dzień-noc?

Rolety dzień-noc to idealne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w nowoczesnych miejscach. Ich zaletą jest to, że mogą zasłaniać wnętrze mieszkania przed wzrokiem ciekawskich, a z drugiej strony nie ograniczać dostępu do światła dziennego. Są zbudowane z naprzemiennie ułożonych pasów tkaniny i półprzeźroczystej siateczki. Umożliwia ona swobodne sterowanie dostępem do światła słonecznego. Dzięki takiej budowie rolety, można całkowicie zasłonić okno, odcinając dostęp światła do pomieszczenia lub jedynie przyciemnić wnętrze pokoju. Rolety dzień-noc pozwalają na to, aby całkowicie je podnieść lub opuścić tak samo jak w przypadku pełnych rolet

Zalety rolet dzień-noc

Spośród oferty rolet dzień-noc z Wrocławia Bianex, ich największym atutem jest właśnie funkcjonalność. To skuteczny mechanizm pozwala na dopasowanie szczelności i przeszłości do konkretnych potrzeb mieszkańców. W ciągu dnia istnieje możliwość zwiększenia poziomu jasności w pomieszczeniu, właśnie dzięki powiększeniu odstępów między poszczególnymi elementami rolety. Z drugiej strony można całkowicie odciąć dostęp światła do pomieszczenia, co sprawdza się szczególnie nocą, kiedy w pokoju powinna panować całkowita ciemność.

Rolety na całą dobę

Rolety dzień-noc z Wrocławia Bianex to jedna z najbardziej nowoczesnych rozwiązań do domu czy mieszkania, ponieważ:

  • dają możliwość regulacji jasności i zacienienia pomieszczenia,
  • rolety dzień-noc to połączenie innowacyjnego rozwiązania jakim jest naprzemienne zastosowanie pasów tkanin o różnym stopniu przepuszczalności światła,
  • jest to stylowy i jednocześnie bardzo praktyczny element dekoracyjny każdego wnętrza,
  • rolety dzień-noc mogą być wykonywane na zamówienie i pod wymiar, dzięki czemu można je dostosować nawet do niestandardowej ramy okiennej.

Rolety dzień-noc nadają się do zainstalowania w rozmaitych pomieszczeniach i posiadają wiele zalet, z których mieszkańcy domu lub mieszkania mogą korzystać przez całą dobę. Sam montaż tego typu rolet jest niezwykle prosty i można wykonać go samodzielnie lub skorzystać z usług procesjonalnej firmy, która podczas jednej wizyty jest w stanie zamontować rolety.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *