Jaki rodzaj worka BIG BAG wybrać?

Worki Big Bag to opakowania przeznaczone do przechowywania lub transportu materiałów sypkich lub bardzo ciężkich. Szeroki asortyment oferuje różne rodzaje worków dostosowanych do konkretnych materiałów i różnych możliwości transportowych. Opakowanie może pomieścić produkty o wadze 500 kg, 100 kg, 1500 lub nawet 2000 kg. Dzięki solidnej konstrukcji i trwałemu materiałowi wszystkie składowane materiały mogą być podnoszone i transportowane bez uszkodzeń. Kolejną zaletą big bagów jest to, że są one przyjazne dla środowiska ze względu na możliwość wielokrotnego użycia, a dzięki profesjonalnemu wykończeniu mogą służyć przez wiele lat.

Jaki rodzaj worka BIG BAG wybrać?

W zależności od potrzeb i oczekiwań, z szerokiej gamy produktów można wybrać worek najbardziej odpowiedni do przechowywanych materiałów. Wyróżniamy worki typu big bag stosowane w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie czy górnictwie. Służą do magazynowania i transportu żwiru, peletów, gruzu, piasku, materiałów budowlanych, pozostałości poprodukcyjnych, zboża, ziemi i różnych innych surowców. A wszystko to za sprawą tkaniny, z której są wykonane, czyli polipropylenu. Worki Big Bag z Big Kam są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego też oferujemy różne uchwyty w zależności od typu BIG BAG. Worki z dwoma hakami są przeznaczone do użytku w rolnictwie i są dobre do przechowywania różnych nawozów i ziaren. W ofercie Big Kam znajdują się również worki BIG BAG z czterema hakami, które charakteryzują się dużym formatem i stosowane są głównie do materiałów o dużym obciążeniu i większych gabarytach. Innowacyjna konstrukcja wpływa na wytrzymałość i trwałość toreb BIG BAG, które mogą być używane przez lata. Worki oprócz tego, że wykonane są z tkaniny polipropylenowej, mogą być wykonane w różnych konstrukcjach, rozmiarach, z różną ilością uchwytów, wysokością lub wyposażone w dodatkowe leje.

BIG BAG – rodzaj materiału

Opakowania Big Bag wykonane są z tkaniny polipropylenowej, materiału o wyjątkowych właściwościach, który wytrzymuje szczególnie duże obciążenia i zapobiega rozdzieraniu się tkaniny. Dzieje się tak za sprawą polipropylenu, który jest związkiem organiczno-chemicznym o najmniejszej gęstości, co czyni go bardzo odpornym na działanie chemikaliów. Dzięki temu jest ona odporna na działanie kwasów, rozpuszczalników i innych szkodliwych substancji, które mogą uszkodzić inne rodzaje opakowań lub toreb. Z tego powodu oferowane przez Big Kam produkty charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, trwałością i wydajnością w najtrudniejszych warunkach.

 

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *